3 punkty zostają w Kotowicach !

Odra na własnym boisku podejmowała drużynę z Dębiny. Już na początku spotkania po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Adrian Opydo strzałem głową otworzył wynik meczu. W 15 minucie było już 2:0. W zamieszaniu pod bramką zawodnik gości próbując wybić piłkę skierował ją do własnej bramki. Do przerwy wynik się nie zmienił.W 63 minucie po kilku szybkich podaniach Mateusz Musiał znalazł się w dogodnej sytuacji i strzałem z bliskiej odległości umieścił piłkę w siatce. Odra pewna wygranej zaczęła dokonywać zmian, wpuszczając na boisko młodych zawodników.Po bramce na 3:0 widać było, że Burza pogodziła się z porażką.W 74 minucie czwartą bramkę dla gospodarzy zdobył Mariusz Farganus. W ostatnich minutach spotkania Rafał Demczański popełniając prosty błąd dał szanse gościom na dogodną sytuacje. Rzut wolny pośredni z bliskiej odległości został zamieniony na bramkę. Chwilę później sędzia zakończył spotkanie. Wynik cieszy, jednak szkoda tej straconej bramki za którą jeszcze raz przepraszam.
Oby więcej takich meczy :) Dziękuję chłopakom za obecność i mam nadzieję, że w każdym kolejnym meczu frekwencja będzie taka jak dotychczas.