Pierwszy od 3 lat mecz Odry Kotowice o punkty

W niedzielę tj. 23.08.2015 podejmowaliśmy na własnym boisku drużynę z Kopaliny. Był to nasz pierwszy mecz o punkty po 3 latach absencji. Początek wyglądał naprawdę obiecująco, jednak w 28 minucie zawodnik gości strzałem w długi róg z ok 20m pokonał naszego bramkarza.Do przerwy 0:1. Kilka minut po zmianie stron goście strzelili nam kolejne dwie bramki. W 78 minucie obrońca Odry próbując wybić piłkę niefortunnie skierował ją do własnej bramki i zrobiło się 0:4. Honorowego gola zdobył Arkadiusz Nowak. Wynik nie zadowala, ale nie ma co się załamywać. My dopiero zaczynamy ze sobą grać, reszta klubów z naszej ligi (oprócz Moto-Jelcza  Oławy ) robi to już od kilku lat. Ja chciałbym podziękować chłopakom za zaangażowanie,za to że się nie poddali i grali do końca, za chęć do gry,nie tylko na meczach, ale również na treningach.Dziękuję panu Piotrowi Kuniniecowi za sprawiedliwe sędziowanie. Oby więcej takich sędziów w naszej lidze.
Grajmy swoje, a wyniki przyjdą z czasem:)

Zapraszam wszystkich na niedzielny mecz. Gramy u siebie o godzinie 15.00 z Burzą Dębina.